Punkty nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Łodzi

W ramach ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej (Dz.U. 2015 poz. 1255 z późn. zm.) Fundacja Kamelot realizuje projekt pt. „Prowadzenie punktów nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacja prawna na terenie Łodzi w 2022 roku”, który jest zadaniem zleconym z zakresu administracji rządowej i realizowanym przy współpracy Urzędu Miasta Łodzi.

Nasze punkty

W 2022 roku Fundacja Kamelot świadczy nieodpłatne poradnictwo obywatelskie w 3 punktach w Łodzi:

1) Urząd Miasta Łodzi, ul. Piotrkowska 153

2) Urząd Miasta Łodzi, ul. Objazdowa 17

3) Urząd Miasta Łodzi, al. Politechniki 32

Punkty są czynne w:

poniedziałki, środy, czwartki, piątki w godz. 12.00 – 16.00

oraz we wtorki w godz. 13.00 – 17.00

umawianie wizyt: 42 638 44 44

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi Fundacji Kamelot, które powstały w ramach edukacji prawnej, przewidzianej w ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej.